„Prowadzenie Ośrodków Informacji i Poradnictwa Osób Niepełnosprawnych 2016”.
Projekt trwa od 2 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.

Celem wspólnego projektu trzech organizacji: Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmiku Wojewódzkiego i Wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych było stworzenie w 2012 roku bezpłatnego systemu udzielania informacji na temat przysługujących uprawnień, dostępnych usług, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocy technicznej dla osób niepełnosprawnych oraz porad psychologicznych i społeczno-prawnych na terenie województw dolnośląskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego.


Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych rozpoczął realizację projektu "Dobre wsparcie na starcie warunkiem sukcesu". Projekt skierowany jest do absolwentów oraz uczniów ostatnich klas wrocławskich specjalnych szkół zawodowych oraz przysposabiających do pracy.

Celem projektu jest wsparcie absolwentów oraz uczniów szkół specjalnych w przejściu ze środowiska szkolnego do środowiska pracowniczego.

W ramach udziału w projekcie oferujemy indywidualne spotkania coachingowe z trenerem pracy i psychologiem oraz grupowe warsztaty umiejętności społecznych i pracowniczych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

 

Rekrutacja trwa!

Kontakt: 71 344 17 34 / 660 445 848

Grantodawcą projektu był Fundusz dla Organizacji Pozarządowych w ramach Grantu Blokowego dla Organizacji Pozarządowych i Polsko-Szwajcarskich Regionalnych Projektów Partnerskich Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy
Okres realizacji projektu: październik 2012 - wrzesień 2014 r.

Informacjeo sejmiku

Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

KRS 0000150294

tel. 71 / 344 17 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY
w dni robocze od 10.00 do 16.00

PORADY PRAWNE
wtorek- piątek
od 10.00 do 15.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy z:

JWW 090331_prtime_logo_medium vermeiren