W dniu 12 czerwca 2017 roku przedstawiciele Wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych brali udział w  41 posiedzeniu Komisji Rodziny, Zdrowia i Spraw Socjalnych.

Posiedzenie poświęcone było działalności Wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych i stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych, na terenie Wrocławia. Działalność Sejmiku na przestrzeni lat zaprezentowali Prezes – Piotr Dąbrowski oraz Wiceprezes – Małgorzata Gorący. Przedstawiciele WSON poruszyli również kwestie problemów, z którymi mierzą się organizacje pożytku publicznego zarówno te działające na terenie Dolnego Śląska jak i całego kraju.

Na zdjęciu : Prezes WSON – Pan Piotr Dąbrowski, Wiceprezes WSON – Pani Małgorzata Gorący oraz Rzecznik ds. Osób Niepełnosprawnych - Pan Bartłomiej Skrzyński, po posiedzeniu Komisji, które odbyło się w Klubie Radnego.

Informacjeo sejmiku

Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

KRS 0000150294

tel. 71 / 344 17 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY
w dni robocze od 10.00 do 16.00

PORADY PRAWNE
poniedziałek - piątek
od 10.00 do 15.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy z:

JWW 090331_prtime_logo_medium vermeiren