Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych od 15 lat realizuje program zatrudniania wspomaganego, obecnie w ramach dwóch projektów ze środków finansowych Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych: „Aktywni Razem 2 - partnerstwo na rzecz wspomaganego zatrudniania osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy" oraz „Wsparcie trenera pracy w procesie zatrudnienia wspomaganego osób niepełnosprawnych”.

Grupą docelową objętą wsparciem zaplanowanym w ramach projektów są osoby dorosłe z orzeczoną niepełnosprawnością:

  • nieaktywne zawodowo
  • zatrudnione z wykorzystaniem metody zatrudnienia wspomaganego, jeśli proces wspomagania tej osoby w miejscu pracy nie został zakończony.

Do udziału w projektach zapraszamy osoby pełnoletnie spełniające następujące kryteria:

  • posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym lub umiarkowanym bądź lekkim, wydanym z uwagi na niepełnosprawność intelektualną lub spektrum autyzmu (orzeczenie wydane przez Powiatowy lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności lub tożsame obowiązujące);
  • są w wieku aktywności zawodowej (tj. przed osiągnięciem wieku emerytalnego);
  • mają szczególne trudności w wejściu i utrzymaniu się na otwartym rynku pracy;
  • nie korzystają równocześnie z innych projektów związanych z aktywizacją zawodową, finansowanych przez Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych;

Osoby odpowiedzialne za rekrutację:
Ewa Szafranek – tel. 660 445 848, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Ostrowska – tel. 885 699 989, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie www.trenerpracy.pl

Zapraszamy

Informacjeo sejmiku

Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

KRS 0000150294

tel. 71 / 344 17 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY
w dni robocze od 10.00 do 16.00

PORADY PRAWNE
wtorek- piątek
od 10.00 do 15.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy z:

JWW 090331_prtime_logo_medium vermeiren