Na stronie artysty czytamy:

Zapraszam do obejrzenia i zamawiania mojego autorskiego kalendarza na 2019 rok pod tytułem Landscapes of Imagination....

Zawiera on 12 moich Grafik, w których głównym przesłaniem jest Wiara, Dobra Energia oraz motywacja do ŻYCIA...

Kalendarz spiralowany będzie drukowany w formacie A4 na papierze kredowym o wykończeniu matowym. Nakład tej edycji to 200 sztuk, cena jednej sztuki to 25zł plus koszty przesyłki. Zainteresowanych "prywatną sub-edycją z własnym logo" {poi wyżej 25szt} zapraszam do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ta Edycja jest preludium do kolejnych edycji, które będę wydawał w niedalekiej Przyszłości. Intencją tych dzieł jest/będzie motywacja do świadomego, czynnego ŻYCIA. A także do znalezienia Tej Istoty, dla której warto ŻYĆ, pomimo różnych przeciwności i widocznych oraz ukrytych ograniczeń... "Po Każdym Mroku nadejdzie Nowy Dzień" Dzień, który daje nowe możliwości, perspektywy i Nową Energię do działania. Nie bać się Marzeń i uwierzyć w Nie, spoglądając głęboko w siebie by odkryć swoją niepowtarzalną Drogę...

Serdecznie zapraszam składania zamówień na arttom.org/kalendarz-2019

Link do profilu artysty: https://web.facebook.com/pg/arttom.org/photos/?tab=album&album_id=2153731061326178

Informacjeo sejmiku

Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

KRS 0000150294

tel. 71 / 344 17 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY
w dni robocze od 10.00 do 16.00

PORADY PRAWNE
poniedziałek - piątek
od 10.00 do 15.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy z:

JWW 090331_prtime_logo_medium vermeiren