W Zespole Szkół nr 1 przy ul.Słubickiej we Wrocławiu 20 maja 2015 r. odbył się kolejny, piąty już Dolnośląski Konkurs Form Tanecznych "Z przytupem" dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. W konkursie udział wzięły cztery zespoły: "Pantery" z Zespołu Szkół Nr 1 we Wrocławiu, "Flesz" z Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy, "Taneczne Rytmy" ze Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 we Wrocławiu, "Biedroneczki" z Zespołu Szkół Specjalnych w Twardogórze oraz poza konkursem zespół „Rigodon" z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 Wrocławiu.

Dzień Otwartych Drzwi
w szkołach Ewangelickiego Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra
(dawniej Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych CeKiRON)
przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu
30 maja 2015 r. w godz. 10.00 - 14.00
.

Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów zainteresowanych nauką w naszych szkołach!!!

4 maja 2015 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowo wybudowanego budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Miliczu. Od tej pory młodzież upośledzona w stopniu głębokim i ze sprzężoną niepełnosprawnością będzie korzystać z pobytu dziennego w wygodnym, przestronnym i doskonale wyposażonym w specjalistyczny sprzęt budynku.

W dniu 6.09.2015 Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych gościł w klubie Wall Street w Pasażu Niepolda za sprawą charytatywnej imprezy w bałkańskich rytmach, organizowanej przez Trenerów Pracy. Celem tego wydarzenia była zbiórka środków finansowych na realizację i rozwój projektu związanego z zatrudnieniem wspomaganym.

Informacjeo sejmiku

Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych

KRS 0000150294

tel. 71 / 344 17 34

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY
w dni robocze od 10.00 do 16.00

PORADY PRAWNE
poniedziałek - piątek
od 10.00 do 15.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy z:

JWW 090331_prtime_logo_medium vermeiren